بنام خداوند

سیدهاشم شریفی‌ام. زاده واپسـین روزهای پاییـز سال یک هـزار و سیصد و شصت و یک. سال‌ها پیش مهندسی عمران را به پایان بردم و با عطش بسیار خواستن و شوق دانستن در سال 1384 موسسه تبلیغات، اطلاع رسانی و نشر دیجیتال آسمان را با تمرکز بر حوزه‌های تخصصی تبلیغات، روابط عمومی و فناوری اطلاعات بنیان گذاشتم.

مدیریت بازرگانی پیام‌های بازرگانی صدا و سیما، مدیریت روابط عمومی و امور مشتریان گروه راه نو، معاونت بازار و امور مشتریان هلدینگ ساختمانی زنده‌رود، مسوول امور بین‌الملل پتروشیمی جم و برنامه‌ریزی بازرگانی از دیگر سوابق من در 19 سال اخیر بوده است.

فعالیت مستمر و حدود دو دهه تجربه در اجرای پروژه‌های برندینگ و هویت تجاری در مجموعه‌های دولتی و خصوصی و مدیریت بیش از 25 رویداد و نمایشگاه تجاری در آلمان، ایتالیا، چین، ترکیه، روسیه و … سبب شده است تا همواره در حوالی مدیریت کسب‌و‌کار، روابط عمومی و اموربین‌الملل پرسه بزنم.

 حسب علاقه در سال 1391 پشت میز کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار دانشکده ‌کارآفرینی دانشگاه تهران نشستم و در سال 1398 مدیریت بازاریابی را در مقطع ارشد دیگری آغاز کردم.

افتخار است که در این سال‌ها همکاری و همراهی با سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی همچون سازمان صدا و سیما،  پتروشیمی جم، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا)، هلدینگ انرژی سپهر و … را در کارنامه حرفه‌ای خود دارم.

کماکان در این عرصه می‌آموزم…

سیدهاشم شریفی
پاییز 1399